Classificació per Ordre Alfabétic

5 MITJA MARATO DE L’ALBERA — ORDRE ALFABÉTIC

Si voleu valorar la cursa ho podeu fer a: http://www.runedia.com/cursa/201510143/

Moltes gracies a tots els que heu participat a la prova.

Y des de la Unio Excursionista Llançanenca esperem que tot

hagi anat bé a la prova i que hagiu pogut gaudir.

Apart de gaudir una cosa important es el ordre d’arribada

que podeu trobar tot seguit. >>

 

 

POSICIÓ DORSAL TEMPS NOM CLUB
453 114 4:23:16 ABEL ESCALERA HORNOS
359 281 3:23:31 ABELARDO CONTRERAS
221 424 2:42:46 ADRIÀ FONTDECABA FERNÁNDEZ
425 110 4:05:26 ADRIA PUNTUNET LINARES
388 25 3:39:47 AGUSTI PAJARES ALONSO
394 12 3:44:56 AGUSTÍ RIBERA I DANÉS
195 351 2:37:36 AINTZANE RUIZ EIZMENDI
312 35 3:04:02 ALBA MARTÍNEZ DE LA CRUZ
106 380 2:19:13 ALBA SEGURA GOLFERICHS AE MATXACUCA
250 190 2:51:34 ALBERT BESORA CAUSADIAS
164 65 2:30:27 ALBERT BOSCH VILANOVA
31 489 2:04:02 ALBERT CASAS PRADES
449 75 4:21:45 ALBERT FERRER JUAREZ
273 159 2:53:39 ALBERT GARCIA LLUNELL
242 32 2:49:53 ALBERT GOMEZ-CALCERRADA TURBAU
264 463 2:52:54 ALBERT LLOVET CANALS
382 271 3:37:32 ALBERT MORATA CARRERA
248 216 2:51:13 ALBERT MORILLO BELTRAN
56 207 2:11:21 ALBERT NAVARRO SÁNCHEZ
163 501 2:30:21 ALBERT PLANAS GÓMEZ FEDERACIÓ CATALANA DE MUNTANYA
293 42 2:57:54 ALBERT PONS RAMOS
175 469 2:33:59 ALBERT SIMON PUIG GE CAPGIRELL VILAJUÍGA
139 33 2:24:36 ALBERT SUAREZ FIGUERAS
322 399 3:08:38 ALBERTO ORTEGA PLAZA
246 48 2:50:39 ALBERTO PÉREZ FLORES
416 475 4:01:31 ALEIX RAFART GUTIERREZ
490 227 4:47:11 ALEX JUANOLA ROTLLAN
185 453 2:36:32 ALEX PARES TEMPLER
70 172 2:14:00 ALEX SORIANO FAIXÓ
174 24 2:33:45 ALEXIS SANS REIG
98 515 2:17:26 ALFREDO FERNANDES
233 86 2:46:04 AMADEU REVERT ALCACER
511 78 5:37:55 ANA M.  SÀNCHEZ
483 506 4:43:01 ANA MARIA MARIN GORRIZ
410 164 3:59:07 ANA QUILES
506 291 5:08:09 ANABEL QUIROGA GONZALEZ
471 1 4:38:07 ANDRE MATEO
216 168 2:40:46 ANDREU JUANOLA RODRIGUEZ
297 53 2:59:19 ANDREU JUST MARTINEZ
365 51 3:25:54 ANDREU MINDAN CORTADA
283 459 2:56:01 ANDREU OLEA ARMADA
37 137 2:05:33 ANGEL ARUMI JIMENEZ
402 85 3:52:33 ÀNGEL GARBÍ MACIAS
93 150 2:16:45 ÀNGEL PRAT TRIADÚ
154 161 2:28:38 ANGEL RODAS ABEL
479 395 4:42:30 ÀNGELS TEIXIDOR CAMPS
403 50 3:53:32 ANICET JUNCÀ VIVES
463 255 4:31:26 ANNA ALCALA BERRUEZO
481 400 4:42:42 ANNA CULLELL BOHIGAS
352 311 3:19:13 ANNA GUITERAS RIUPAIRO
431 178 4:08:16 ANNA SERRADELL PUMAREDA
468 183 4:34:37 ANTONIA AZNAR CASAÑEZ
446 282 4:21:02 ANTONIO  MORENO CARRETERO
442 326 4:20:28 ANTONIO MUÑOZ FORTES
383 270 3:37:34 ARACELI GUERRA CARBALLO
355 288 3:20:12 ARIADNA COMPTE GÜELL
244 88 2:50:08 ARNAU GARCIA CASALS
423 520 4:03:07 ARNAU GENOVER BASSAGAÑAS
421 519 4:03:01 ARNAU SÁNCHEZ RIERA SENGLANASSOS
398 49 3:46:53 ARTUR PORTA CONTRERAS
3 471 1:46:39 AURELIÀ SERRA CAUCHETIEZ
310 129 3:03:39 AURORA FONTOVA ALMATÓ
222 62 2:42:48 BEA DOMÍNGUEZ PÉREZ TRAMUNTANYA – UELL LLANÇA
415 474 4:01:26 BELEN FELIU DIAZ
412 521 3:59:36 BERNAT MOLES ROMEU AE PALAFRUGELL
357 440 3:22:29 BERNAT PRATS TRÈMOLS
313 342 3:04:02 BERNAT SLES NOGUERAS
351 277 3:19:09 BERTA VIDAL PLANA
55 518 2:11:05 BONET JEROME BOMBERS DE PERPINYA
356 317 3:21:32 BRUNO FERNANDEZ SANCHEZ
267 331 2:53:05 BUHA BALI ABDI
378 17 3:32:42 CARLES  PINTO MURLA
332 217 3:10:59 CARLES AMAGAT
462 472 4:29:30 CARLES BAUTISTA I COLL
287 307 2:56:40 CARLES CASAS ALEPUZ
296 292 2:59:17 CARLES ESTEVE
350 537 3:19:00 CARLES ILLAMOLA PORTERO
176 175 2:34:01 CARLES MALLOL NABOT
347 318 3:16:49 CARLES PAU ISERN
178 218 2:34:19 CARLES ROCA AIGUABELL
192 141 2:37:12 CARLES SOLIVERA RETCHAS CLUB TRAIL RUNNING GIRONA
240 498 2:48:40 CARLES TUBERT PAGES
260 289 2:52:36 CARLOS BENITEZ ANDREU
289 323 2:56:59 CARLOS DIEZ PONCELAS
95 484 2:16:57 CARLOS NAVAS YAGÜE
24 61 2:02:45 CARLOS NOGUERA GÜELL TRIATLÓ GIRONA COSTA BRAVA
368 363 3:26:22 CARME CARMONA MAQUEDA MATXACUCA/PEREPETERPAN
496 189 4:49:48 CARME RIERA GARRIGA
252 224 2:51:52 CARME SABENCH  CASELLAS
156 386 2:28:43 CRISITNA HERNANDEZ TEIXIDOR
321 327 3:08:04 CRISTIAN MARTÍNEZ GOMEZ
399 324 3:47:00 CRISTINA ALBA SESEÑA
122 194 2:22:19 CRISTINA DOMINGUEZ GOMEZ TRAMUNTANYA – UELL LLANÇA
84 127 2:15:57 DAMIÀ PÉREZ TEIXIDOR BLOK AGULLANA
34 59 2:05:13 DANI BRUGUÉ FIGUERAS CC CASSÀ
50 321 2:10:03 DANI CORREDERA TAMAYO
157 356 2:29:02 DANI NAVARRO CABALLERO CLUB ATLETISME ROSES
72 223 2:14:35 DANI PAVON ANGRILL
404 429 3:54:02 DANIEL CUCALA PUIGVERT
189 104 2:36:54 DANIEL GONZÁLEZ I CASTELLVÍ
484 415 4:46:30 DANIEL REYERO GIL
196 260 2:37:41 DAVID  BUENAVIDA NO ARRIBIS TARD
288 96 2:56:54 DAVID  GISPERT FELICIANO
281 80 2:55:48 DAVID ALBADO VIVÓ
8 7 1:53:37 DAVID ALSINA FAJARDO
133 369 2:23:26 DAVID CAJAS MARMOLEJO
91 198 2:16:40 DAVID CARBONES ANDORRA
294 441 2:58:07 DAVID CARDOSO  MESAS
434 245 4:10:35 DAVID CHACON ZAFRA
339 353 3:13:56 DAVID DOMINGO CASANELLAS
5 308 1:48:49 DAVID GOMEZ VILLANUEVA
13 132 1:56:47 DAVID LLINARES BOSCH CLUB TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
426 430 4:05:27 DAVID PUNTUNET
126 407 2:22:31 DAVID RAMILANS VANTIEGHEM
424 128 4:03:14 DAVID SÁNCHEZ CAMPANINS SENGLANASSOS
258 343 2:52:35 DAVID VILACHA ORDUÑA
16 355 1:58:14 DESIDERIO MATEOS SANCHEZ
373 530 3:28:45 DESIRÉE SERRA CATALAN
14 6 1:56:48 DIDAC CUADROS BASERBA TRITRAMUNTANA
469 5 4:34:41 DIEGO  VERDOODT CARAZO
187 531 2:36:39 DION MUÑOZ GUERRERO
270 544 2:53:26 DOCTOS SOLER LOPEZ HEADMASTER PIRATA’S COACH POWER GIRLS
306 74 3:02:14 DOLORS  BARCELÓ MONER
510 187 5:29:53 DOLORS CASTRO CASTRO
47 37 2:08:33 DOMINGO LUIS ESTEBAN VINUESA
500 511 4:53:25 DOMINIQUE DUCOEUR
319 525 3:07:38 DUSAN VELICKOVIC
66 391 2:13:23 EDGAR ANDRES LOBO
69 15 2:13:52 EDU  HERNÁNDEZ CLUB TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
61 398 2:12:15 EDUARD BAQUER FONT FLAMA 91 – TRC ARESTA
108 550 2:19:38 EDUARD BARTRA MARTÍNEZ
491 229 4:47:11 EDUARD CAÑÓN MALLÉN
57 457 2:11:26 EDUARD COMAS HUGAS AMATSTRONG CYCLING TEAM
94 266 2:16:56 EDUARD GONZALEZ CORTADA
138 148 2:24:16 EDUARD VINYETS MORAL
461 448 4:29:28 ELENA CASTELLS LLORCA
414 195 4:01:22 ELIA NOGUERA GINESTA
384 124 3:37:59 ELISABET MARTÍNEZ CANO
353 151 3:19:41 ELISENDA JULIOL
265 286 2:52:59 ELSA VISSA
315 63 3:04:26 EMANUELA SCHUBERT
457 93 4:26:21 EMILI CREUS BARBÍ
151 239 2:27:22 ENRIC ARGEMÍ
323 466 3:08:41 ENRIC SALA PUJOLAR
25 458 2:02:50 ENRIC SERRA MASO TR ESPORTS PARRA
131 71 2:23:20 ERNEST PADERN POU
391 305 3:43:21 ESTER ELIAS MORAGAS
41 464 2:06:57 ESTEVE SERDA FERRER
487 319 4:46:50 ESTHER ESTAÚN SÁNCHEZ
272 333 2:53:31 ESTHER SANCHEZ MERIGÓ
397 357 3:46:47 EUGENI PORTA CONTRERAS CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA
377 157 3:30:24 EVA RUBIROLA GARANGOU
251 290 2:51:41 FABIO MORBINI
32 529 2:04:47 FELICIANO TALAVERA SANCHEZ
241 212 2:49:37 FERRAN  ALCACER VILARMAU
212 91 2:40:19 FERRAN  CAMPISTOL COSTA
171 54 2:33:19 FERRAN SOLER SEBASTIÀ
474 90 4:41:16 FINA BARRIS POUS
65 360 2:13:15 FLAVI SABALLS CLUB ESPORTIU BELLCAIRENC
275 264 2:54:22 FLORENCI MORENO SANCHEZ
153 508 2:28:22 FRAN JORDÀ COLOMER
210 82 2:40:08 FRANCESC BUXEDA ALIU
121 394 2:22:18 FRANCESC FERNÁNDEZ RECIO
110 535 2:20:15 FRANCESC FONT ROVIRA
259 47 2:52:36 FRANCESC GALLARDO MOLINER OSON@CORRE
327 312 3:09:28 FRANCESC GIRVENT BALLESTA
427 304 4:06:26 FRANCESC PUIG DARNES CLUB ATLETIC TORELLO
58 439 2:12:00 FRANCISCO  BELLIDO NOUVILAS
89 477 2:16:28 FRANCISCO MARTÍNEZ EXPÓSITO
28 504 2:03:17 FRANCISCO MARTÍNEZ PANIZO
400 404 3:49:10 FRANCISCO RUEDA URBANO
501 512 4:55:31 FREDDY VAES
136 516 2:23:49 FREDERIC CABRERA
303 522 3:01:02 GABRIEL  RODRÍGUEZ JIMÉNEZ
286 205 2:56:28 GABRIEL ÁLVAREZ CABA FEDERACIO CATALANA DE TRIATLO
486 294 4:46:39 GEMMA ARBUSÀ NARVÁEZ
334 361 3:11:20 GEOFF FISHER
308 30 3:02:48 GEORGINA ESTEVA MINGUELL
87 417 2:16:19 GERARD CASAS SOLER
291 502 2:57:11 GERARD PRAT SERRALLONGA
140 247 2:24:36 GERARD RODRIGUEZ MAURICI
330 34 3:10:27 GERARD TERRADES CANET
247 55 2:50:59 GERARD VILANOVA GODOY
161 177 2:29:57 GERMAN RUANO CERVERA
508 176 5:11:57 GLÓRIA COMAMALA PALLISERA
443 100 4:20:54 GLÓRIA MARTÍN PAVÓN
429 336 4:07:36 GREGORIO LOPEZ REYES
408 428 3:56:20 GRISELDA COCA LLAURADÓ
346 269 3:16:30 GUILLEM CUSI BATLLE
38 379 2:05:48 GUILLEM GARCIA OLLER BTR PRO TEAM
428 278 4:06:37 GUIOMAR MOLL FONT A PAS D’ÀNGELS
217 541 2:40:57 GUY PUIGSEGUR
326 490 3:09:21 HECTOR GONZALEZ SOARES
10 316 1:55:48 HÉCTOR PÉREZ MARTÍNEZ
54 345 2:10:45 IBON MORALES BOSCH
300 119 3:00:13 IGNACIO COUGIL JARES CEC – CENTRE EXCURSIONISTA DE CATALUNYA
64 259 2:13:05 IGNASI FERNANDEZ PRAT
220 222 2:42:16 IGNASI PURSALS
447 171 4:21:05 IMMA RODRIGUEZ ROMANOS
337 200 3:13:41 INGRID  BARRAGAN PLANA
331 89 3:10:37 IRENE BOSACOMA
204 211 2:38:59 ISAAC HERNANDEZ MARTÍN
173 267 2:33:41 ISAAC OSUNA CAMPSOLINAS
338 354 3:13:53 ISABEL ROBLES ALEGRE
494 67 4:48:23 ISONA CORTES IZQUIERDO
92 275 2:16:40 IVAN  RODRIGUEZ
86 349 2:16:12 IVAN CORONAS
101 410 2:18:04 JAUME  BARAUT BACH CORREDORS. CAT
317 416 3:06:35 JAUME ARAGONES MINDAN
224 38 2:43:00 JAUME BUXEDA GRANOLLERS
379 102 3:34:05 JAUME FERRER PARNAU
366 77 3:26:04 JAVIER CAMARA LOPEZ
184 261 2:36:32 JAVIER LAITA MANE
432 473 4:10:30 JERONIMO BARRIONUEVO RODRIGUEZ
262 201 2:52:46 JESÚS  MORCILLO CANTÓN UNIÓ EXCURSIONISTA LLANÇANENCA
277 109 2:54:37 JESUS MARTINEZ GIRO
113 186 2:20:38 JESÚS OSUNA HENARES
201 524 2:38:37 JESUS REGUERO MORAGAS
451 258 4:23:05 JOAN  CASAS CALATAYUD
202 480 2:38:46 JOAN ALBOS BARBARROJA
344 29 3:15:19 JOAN BARNEDA BIGAS
62 60 2:12:45 JOAN BECH SÀBAT
237 136 2:48:00 JOAN BELLIDO CABRETOSA
35 52 2:05:14 JOAN BORRELL HORTA CC CASSÀ
152 243 2:27:29 JOAN BROS MENDOZA
82 76 2:15:36 JOAN DEL RIO GARRIGA
401 118 3:50:57 JOAN ESPINOLA
232 273 2:45:54 JOAN ESTEVE ROLDAN
358 455 3:22:41 JOAN FAIXO PAGES
493 193 4:47:19 JOAN FERRETJANS MARCO
186 367 2:36:35 JOAN GALMÉS PASCUAL
342 99 3:14:56 JOAN MARANGES MALLOL
497 9 4:50:37 JOAN SALLERAS PUIG
454 230 4:23:58 JOAQUIM PI PAGES
90 382 2:16:30 JOAQUIN BIERA ANGUERA
205 486 2:39:04 JOEL CAMA PRATS
6 444 1:51:35 JONATHAN GENTHON
102 548 2:18:07 JORDI  DORCA FERRER
149 163 2:27:06 JORDI  MORÉ SOLSONA
85 146 2:16:06 JORDI ALSINA GARCIA
367 388 3:26:06 JORDI BORJA XARGAY
371 279 3:27:16 JORDI BORRELL
71 419 2:14:16 JORDI BUXEDA SOLER
99 134 2:17:31 JORDI CASAS BALMAÑA
188 149 2:36:52 JORDI CASTELLANO COSTA
492 330 4:47:15 JORDI CRUANYES JUANOLA
345 112 3:15:41 JORDI FERRER I JUANOLA CENTRE EXCURSIONISTA EMPORDANÈS
165 452 2:30:57 JORDI FORTIA HUGUET
190 476 2:37:03 JORDI FUSTER RIBAS
114 546 2:20:40 JORDI GARCIA CAPANON
349 499 3:18:47 JORDI GARRIGA ROIG
42 234 2:07:02 JORDI GOU GÜELL NO ARRIBIS TARD
411 242 3:59:36 JORDI GRAU OLIVERAS
74 235 2:14:49 JORDI GUITART RUIZ
361 534 3:24:45 JORDI LAGRESA ALONSO
77 158 2:15:08 JORDI LLAONA CABALL CENTRE EXCURSIONISTA MAÇANETENC
280 116 2:55:23 JORDI LLUCIA CATASUS
207 192 2:39:15 JORDI MOTERA FULCARA
284 40 2:56:03 JORDI OLLÉ POUS
135 436 2:23:38 JORDI PIJOAN DE SOTO
372 322 3:27:54 JORDI RAFART NOGUERA
295 214 2:58:37 JORDI REDORTA VILA
172 173 2:33:30 JORDI SÁNCHEZ BERNARDO
208 314 2:39:34 JORDI SANVICENS
83 248 2:15:56 JORDI TANTIÑÀ PUIG
489 228 4:47:09 JORDI TORRES MALLOL
279 169 2:55:18 JORDI TRIADU RODRIGUEZ
22 156 2:01:17 JORDI VIDAL SALVI
30 396 2:03:44 JOSÉ ANTONIO MORENO SALAZAR
381 16 3:37:26 JOSE BRETONES ALFONSO
261 115 2:52:44 JOSE LUIS DIEZ ANGULO
335 485 3:11:48 JOSE LUIZ DIEZ PONCELAS
452 257 4:23:10 JOSE MANUEL  ROMERA HEREDIA
430 179 4:08:01 JOSEFA GRACIA IGLESIAS
231 87 2:45:24 JOSEP  GALÍ FONT TRIATLO TRAMUNTANA FIGUERES.
498 263 4:51:09 JOSEP CAMPS BOY
276 265 2:54:24 JOSEP CARRION CRUZ
166 43 2:32:26 JOSEP COLOMER COSTAL
80 479 2:15:30 JOSEP GULTRESA LOPEZ
268 332 2:53:06 JOSEP Mª FEIXAS
78 203 2:15:08 JOSEP MARIA BARBACHANO LANCINA FEDERACIO CATALANA DE TRIATLO
73 497 2:14:47 JOSEP MARIA LAGO LOPEZ
254 167 2:51:55 JOSEP MOTERA FULCARÀ
263 393 2:52:50 JOSEP PÉREZ CATALÁN
194 240 2:37:25 JOSEP PRUÑONOSA MONNÉ
238 370 2:48:08 JOSEP PUJOL PRAT
9 492 1:54:31 JOSEP RODRIGUEZ GALLARDO
456 494 4:26:17 JOSEP ROURA
215 121 2:40:38 JOSEP SERRA
387 83 3:39:44 JOSEP SUÑÉ VIDAL
150 298 2:27:12 JOSEP VIDAL CADENAS GE CAPGIRELL
436 284 4:14:26 JUAN ANTONIO  SANCHO ARJONA
234 510 2:47:54 JUAN CARRASCOSA PÉREZ FEDME
52 153 2:10:12 JUAN DIEGO MARTÍN MARÍN
435 421 4:11:19 JUAN JOSÉ SERRÁN PASCUAL
419 420 4:02:26 JUANJO  SERRÁN BÁEZ
495 253 4:48:26 JUDIT ROMEU SEGUÍ AE PALAFRUGELL
409 536 3:56:27 JUDITH BAUSELLS MAS
305 309 3:02:03 JUDITH PONT RIERA
475 94 4:41:21 LAURA BARRIS POUS
219 375 2:41:56 LAURA BOIX CARBONÉS TRC ARESTA
325 39 3:09:19 LÍDIA EGEA SAYÓ
112 468 2:20:33 LIDIA VERGÉS GARCIA
488 447 4:46:50 LITICIA MATEO
465 409 4:32:27 LLORENÇ VILA RUIZ
100 384 2:17:32 LLUC PUIG SANT SALMON TEAM
390 155 3:42:46 LLUÍS  MITJÀ I PUNSÍ
464 69 4:31:43 LLUIS COLLET ARGEMI
63 152 2:12:52 LLUIS COLOMER BACH
422 359 4:03:06 LLUIS GENOVER RIBES
274 215 2:54:09 LLUIS LLISTOSELLA FRIGOLA
370 443 3:27:11 LLUIS MACIAS CHAMIZO
17 373 1:59:34 LLUÍS PUIG PUIG CLUB TRAIL RUNNING GIRONA / CELLERA MOUNTAIN RUNNERS
299 276 2:59:55 LLUÍS SIMON BOIX
109 381 2:19:40 LORENZO AGUADO FERNANDEZ
513 166 6:13:43 LOURDES BASERBA COLOM
43 505 2:07:43 LUIS TRUJILLO LÓPEZ
380 339 3:34:38 MAGDA BARTOMEU LOZANO
407 97 3:56:15 MANEL GONZALEZ GALVAN
235 344 2:47:56 MANEL MOLINA ELIPE
169 220 2:33:05 MANEL MORENO I URBANO
266 340 2:53:00 MANEL PONCELAS ALVAREZ
125 387 2:22:30 MANEL ROBLEDILLO GARCIA BESCANO CORRE
507 406 5:08:15 MANUEL ANDREU FERRERA
148 445 2:27:03 MANUEL FORTUNY RUIZ
239 328 2:48:24 MANUEL GARCIA GONZALEZ
385 125 3:38:01 MARC ALTARRIBA AMBROS
132 540 2:23:22 MARC ARRANZ
386 454 3:38:44 MARC BAUS TORROELLA
60 390 2:12:11 MARC BERNABÉ RIBAS
36 237 2:05:16 MARC BOSCH
1 4 1:43:26 MARC CAROS SANTACREU
438 296 4:17:06 MARC DE LAMO COLL
96 21 2:17:11 MARC FONT VERGÉS CORREDORS HABITUALS
301 423 3:00:55 MARC GIMENO MARTÍNEZ
45 383 2:08:08 MARC GORGOT BATLLE
257 523 2:52:12 MARC GRAU AGUSTI
124 542 2:22:26 MARC LUIS GARCIA
420 113 4:02:56 MARC MATEO GARCIA
11 425 1:56:04 MARC SERRA FONDISTES BLANES
214 478 2:40:29 MARC VIÑAS COLOMER
389 22 3:42:09 MARCEL INVERNON CIRERA
418 352 4:01:54 MARCOS GELSON ALVEZ MAYNA
304 143 3:01:05 MARIA LUISA CRENES BALMON
406 293 3:55:52 MARIA ROSA RIERA CURCOLL
68 251 2:13:40 MARIANO ATIENZA RIGAU
162 111 2:30:14 MARIONA ESTEVE I SERRA TRIATLÓ GIRONA-COSTA BRAVA
478 92 4:41:39 MARIONA FALCÓ GRANOLLERS
329 274 3:10:07 MARIUS VILA DURÁN
455 517 4:26:13 MARJORIE MARQUIER
472 451 4:38:52 MARTA ALONSO I FIBLA CENTRE EXCURSIONISTA EMPORDANÈS
282 460 2:55:57 MARTA GARCIA PEREZ
168 372 2:32:51 MARTA MORERA BLANCH CLUB TRAIL RUNNING GIRONA / CELLERA MOUNTAIN RUNNERS
307 533 3:02:43 MARTI  LAGRESA CUMBRIU
18 144 1:59:44 MARTI PADROSA MONTENEGRO GE CAPGIRELL VILAJUÍGA
128 456 2:22:34 MARTI PUIG ROIG
59 131 2:12:01 MARTI PUIG SÁNCHEZ
29 467 2:03:19 MATEU PLANELLA PARÉS
147 315 2:26:55 MAURICI SALES NOGUERAS
437 241 4:15:16 MERITXELL GODOY NOGUÉ
271 147 2:53:31 MERITXELL SOLÀ PONT
40 442 2:06:20 MIGUEL MARTÍNEZ LÓPEZ MATXACUCA
118 374 2:21:29 MILA DURAN RODRIGUEZ TRC ARESTA
179 285 2:34:33 MIQUEL  PERAFERRER
193 182 2:37:23 MIQUEL ANGEL RAICH RODRIGUEZ
333 226 3:11:18 MIQUEL BARBANY ESCURSELL
144 262 2:26:25 MIQUEL LOPEZ PLANELLA CENTRE EXCURSIONISTA EMPORDANES
127 72 2:22:33 MIQUEL PAGÈS PIFERRER
197 140 2:37:42 MIQUEL ROIG AMAT
328 41 3:09:42 MIQUEL ROIG CASADMONT
302 122 3:01:00 MIQUEL SALA MARTINEZ
206 23 2:39:05 MIREIA  TRIAS AYALA GE CAPGIRELL VILAJUÍGA
466 449 4:32:37 MIREIA SOLER SERIÑÁ
505 403 5:08:02 MIRIAM MATUTE UNIÓ EXCURSIONISTA LLANÇANENCA
473 432 4:38:54 MIRIAM RODRIGUEZ FERRER
111 346 2:20:17 MOISES TRIAS AYALA GE CAPGIRELL VILAJUÍGA
230 434 2:44:39 MÓNICA CLOTET MARTÍN
485 197 4:46:32 MONICA NICOLAU  PARONELLA
459 170 4:27:53 MONIKA SUBIRANA CASAR
374 491 3:29:16 MONTSE BINEFA TUGUES
375 470 3:29:18 MONTSE CASAS VILADEVALL
354 303 3:19:48 MONTSE PUJOL HOMS CLUB ATLETIC TORELLO
134 188 2:23:36 MONTSE RIVERA TORRESCUSA
182 57 2:35:21 NANDO  SERRANO REJANO
228 514 2:44:14 NATHALIE MARCHIONI
477 431 4:41:31 NEUS OLIVER
15 426 1:58:08 NIL DOMENECH MORE
340 334 3:14:05 NURI POMÈS ROIG
509 301 5:13:26 NÚRIA CATALÀ I VILANOVA
278 233 2:54:52 NURIA SALA ADROHER
181 365 2:35:02 OLGA FERNANDEZ CAMINALS
256 184 2:51:57 OLGA RODRIGUEZ
395 495 3:45:48 ORIOL D’ARMENGOL PARRA
145 300 2:26:38 ORIOL FAIDELLA LLAQUET CAMP IV
413 378 3:59:38 ORIOL MOLES DOMÈNECH AE PALAFRUGELL
76 56 2:15:00 ORIOL SANTACREU ESCANDELL ELMONADVENTURE
249 70 2:51:22 OSCAR FERNANDEZ RODRIGO
107 204 2:19:26 OSCAR GACEN BARRAU
103 105 2:18:23 OSCAR LÓPEZ DE ANDRÉS
209 405 2:39:41 PACO DOMINGUEZ BARRAGAN
512 483 6:13:40 PATRICIA GONZALEZ GALVEZ
417 210 4:01:54 PATRICIA PRIETO ÁLVAREZ
129 310 2:23:00 PAU D’ARMENGOL PARRA
53 408 2:10:27 PAU FERNÁNDEZ CAMPS
33 246 2:04:49 PAU RODRIGUEZ MAURICI FUNDACIÓ ALCHIMIA SOLIDÀRIA
67 249 2:13:39 PAU SANCHEZ FRANCISCO
470 325 4:35:46 PAULA  GALLERO ACOSTA
343 364 3:15:05 PERE ALSINA COLL MATXACUCA/PEREPETERPAN
499 64 4:51:12 PERE BAGUE CARRE
362 180 3:25:04 PERE BARNES
137 138 2:23:50 PERE DOU FERRAN
253 366 2:51:52 PERE FERRIOL MADRENAS
482 280 4:43:00 PERE GRAU
79 162 2:15:26 PERE LOPEZ SORIANO
440 181 4:19:53 PILAR GAMA CABALLERO
255 46 2:51:56 QUIM ARPÍ ROCA
245 465 2:50:18 QUIM GARCIA FONTDECABA
448 81 4:21:20 RAFA LLUCIÀ BENITO
200 231 2:38:37 RAFAEL  LOPEZ NAVARRO
49 412 2:09:48 RAFAEL DE JESUS DUARTE
227 411 2:44:06 RAMON GABARA GARCIA
439 306 4:17:09 RAMON TRIGINER FORNIS
180 44 2:34:38 RAMON VILARDELL MASDEU
502 335 4:59:20 RAQUEL GUTIERREZ SUAZO
311 130 3:03:43 RAÚL  SIERRA AGUILAR
23 547 2:02:41 RAÜL AZNAR COROMINAS ACEJ
48 142 2:09:29 RAÜL LATTRE I FERNÀNDEZ A.E.DIEDRE
120 377 2:21:54 RAUL MERINO RENEDO
130 208 2:23:15 RAUL UBACH ZAFRA
445 101 4:20:55 REBECA DESCAYRE LIVERMORE
467 84 4:33:27 ROBERT  ESPÍGOL PARRAMON
225 295 2:43:55 ROBERT GUARDIA BALMAÑA
81 10 2:15:33 ROBERT JUANOLA JUANOLA CLUB TRIATLÓ TRAMUNTANA FIGUERES
290 509 2:57:02 ROBERT SERRA
444 437 4:20:54 ROBERT VERA NAPA
223 236 2:42:52 ROBERTO BUENO PUTELLAS
177 238 2:34:10 ROGER BUSQUÉ
450 95 4:21:54 ROSA MARIA ROJAS MAROTO
348 392 3:18:36 RUBEN BOVÉ I MAESO CE SERRAGRENYADA
105 139 2:19:09 RUBÉN CRUZ HUERTAS
2 389 1:45:48 RUBEN HERNÁNDEZ BTR PRO TEAM
117 385 2:21:27 RUBEN PI MORENO
158 461 2:29:06 RUFINO CHINCHILLA ALBATROS
309 209 3:03:20 RUTH  SEVILLA REYES
97 202 2:17:18 SALVA BARRIS PEÑA
441 450 4:19:58 SALVADOR CAIRO ZARAGOZA
116 376 2:21:26 SALVADOR RUSCADA
167 252 2:32:39 SALVADOR SOLÀ BARNADAS
318 2 3:06:51 SALVADOR SOLÀ I BOHIGAS
75 66 2:14:51 SALVADOR VERGÉS I TEJERO
298 219 2:59:23 SANTI CLAVERA GORCHS
199 13 2:38:28 SANTIAGO PUIG DE LA BELLACASA CAZORLA
243 31 2:49:55 SARA GARRE PELEGRINA
476 538 4:41:29 SARAH DAVIES
19 362 2:00:45 SERGI BADENAS RIERA
104 397 2:18:39 SERGI BALLESTER PI
12 145 1:56:29 SERGI BAÑERAS BATLLE
119 154 2:21:50 SERGI GONZÁLEZ BERNAL
433 244 4:10:32 SERGI GUILLEN VAZQUÉZ
88 27 2:16:22 SERGI LASHERAS RABIONET TGCB
292 256 2:57:23 SERGI NUALART TERRADES
44 126 2:07:56 SERGI POLO GUTIÉRREZ FEDERACIÓ CATALANA DE TRIATLÓ
218 527 2:40:58 SERGI VEGAS RODRIGUEZ
27 493 2:03:12 SERGIO CRESPO AIBAR
393 462 3:43:24 SHEILA TORRELLAS COLOMA
369 418 3:26:52 SIGRID TURRÀ CAUSSA
396 358 3:46:46 SILVIA DE LA CRUZ UBACH CENTRE EXCURSIONISTA DE BADALONA
405 221 3:55:16 SILVIA HERNANDEZ MATAS
503 481 5:04:41 SILVIA HURTADO MEDINA
51 526 2:10:09 SIMÓ COLLS I COSTA
7 8 1:53:27 SOFIAN EL MIMOUNI
21 338 2:01:07 SOLA RIBAS
191 68 2:37:05 SÓNIA BASSAS TORRENT
316 413 3:05:55 SÓNIA BRUGUÉ TRAMUNT
515 320 6:32:15 SUSANA PELEGRINA GÓMEZ
504 482 5:04:47 SUSANA QUEROL PULLINA
458 313 4:27:25 SUSANA TARRES ROURA
203 545 2:38:52 SUSANNA CABRATOSA FUERI UEMATADEPERA
170 414 2:33:16 SUSANNA PUIG COLL
392 302 3:43:24 SUSSI TORRES MORELL
314 299 3:04:20 TAT PEREZ MESQUIDA
363 133 3:25:13 TERESA TRIAS FONT UME
26 513 2:02:55 THIERRY MARCHIONI
324 532 3:09:08 TIMOTEO RODRIGUEZ LABRADOR
20 337 2:01:06 TONI CASAS MATA
229 268 2:44:35 TONI FABREGA CASAS
183 487 2:35:57 TONI OLLER RIBAS
115 36 2:20:57 TONI SOLÀ SÁNCHEZ
211 103 2:40:17 TONI YUBERO
39 185 2:05:56 VICENÇ GUSÓ JANÉ
336 225 3:11:51 VICENS GINER SUQUET ATLETISME ROSES
460 120 4:29:21 VICTORIA PEEL YATES
514 507 6:32:13 VIRTUDES PELEGRINA GOMEZ
198 401 2:38:24 WILFRED MURILLO PEREZ DORSAL 5962
364 58 3:25:15 XAVI AGUSTI CANALS
376 107 3:30:15 XAVI BARNEDA BIGAS QC SYSTEM
146 528 2:26:39 XAVI PUIGVÍ TIBAU
123 549 2:22:21 XAVIER  RIERA DUÑACH TRAMUNTANYA – UELL LLANÇA
269 543 2:53:12 XAVIER  SABATE NOGUERA
226 433 2:44:03 XAVIER BALLESTA ROS
480 427 4:42:41 XAVIER BASTER ROBIRALTA
236 371 2:47:59 XAVIER BERMUDEZ YEBRA CLUB EXC. DE CALDES DE MALAVELLA
155 28 2:28:41 XAVIER COSTA ARNAU EYJAFJALLAJÖKULL RUNNING CLUB
360 45 3:24:45 XAVIER CREUS AROLAS
141 174 2:24:41 XAVIER DÍAZ MASO
213 438 2:40:29 XAVIER GONZALEZ CASTILLO
4 3 1:47:43 XAVIER LLAMAS BOZA
142 196 2:24:46 XAVIER LOSTE ROMERO
143 488 2:25:48 XAVIER OLLER RIBAS
320 297 3:07:56 XAVIER SANCHEZ ANDREU
159 402 2:29:10 XAVIER SOLER ROCA
285 496 2:56:13 XAVIER TUBERT PAGES
160 329 2:29:40 XEVI CAMPS BAGET
46 435 2:08:12 XEVI FORCADELL MARTÍ
341 254 3:14:35 YVAN LEBLAY VALDÉS

 

Deixa un comentari

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

Esteu comentant fent servir el compte WordPress.com. Log Out / Canvia )

Twitter picture

Esteu comentant fent servir el compte Twitter. Log Out / Canvia )

Facebook photo

Esteu comentant fent servir el compte Facebook. Log Out / Canvia )

Google+ photo

Esteu comentant fent servir el compte Google+. Log Out / Canvia )

Connecting to %s